استراتژی های بازاریابی شما برای سال 1395

Marketing copy

 

بازاریابی محتوا.
شما دیگر نمی‌توانید با تعریف کردن از ویژگی‌های محصول خود وقتی مشتری برای خرید به فروشگاه شما مراجعه کرده، بفروشید! مشتریان ابزارهایی در اختیار دارند که تمام این ویژگی‌ها و حتی نظر سایر مصرف‌کنندگان را در فضای مجازی بررسی کرده‌اند.
بنابراین باید برای آن‌ها محتوایی فراهم کنید که قدرت تصمیم‌گیری بهتری به آن‌ها بدهد. استفاده از ابزارهای جدید مانند ویدئو، اینفوگرافیک و … می‌تواند شما را در زمینه ارائه محتوا متمایز و پیشرو نشان دهد.

بازاریابی مبتنی بر چند کانال.
با ظهور تکنولوژی‌های نو، کانال‌های بسیاری جهت ارتباط با مشتریان ایجاد شدند. به کارگیری این کانال‌ها نه تنها در مورد فروش، بلکه در تمام فرایند منجر می‌شود مشتری تجربه‌ای خوب از برند شما داشته باشد.
شبکه‌های اجتماعی، فروشگاه‌های آنلاین، تبلیغات محیطی، پخش نمونه‌های رایگان محصول، کمپین‌هایی که مشارکت مخاطبان را با برند تقویت می‌کند؛ همه راه‌حل‌هایی هستند که می‌توانید برای ارتباط با مخاطبان خود به راه‌حل‌های قدیمی بیفزایید.

بازاریابی هدفمند.
در روش‌های بازاریابی سنتی، بدون تمرکز بر هدف‌گیری بازار، صرفاً پیام تبلیغاتی به طیف وسیعی از مخاطبان ارائه می‌شد. در بازارهای امروز تلاش می‌شود هر مشتری پیام خاص خود را دریافت کند. خوشبختانه تکنولوژی‌هایی هستند که به این شخصی‌سازی کمک می‌کنند و کسب‌وکارها می‌توانند پیام خود را به بخش‌های مختلف بازار، مانند افراد ساکن مناطق خاص جغرافیایی، مخاطبان یک صنعت خاص، افرادی که خرید اینترنتی می‌کنند و … برسانند.

Share Button

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *