مدیران ارشد در دنیا چه انتظاری از تکنولوژی دارند؟

مدیران ارشد در دنیا چه انتظاری از تکنولوژی دارند؟

به تازگی یک بررسی در میان مدیران ارشدی که در منطقه آسیا اقیانوسیه فعالیت می‌کنند انجام شده تا اولویت‌ها و مشکلاتی که با آن‌ها مواجه هستند، شناسایی شود. در این بررسی از 370 نفر از مدیران ارشد پرسیده شد «تکنولوژی و نوآوری درکدام بخشهای سازمان شما برای حل مسائل و استفاده از فرصت‌ها اهمیت دارند؟»

پاسخ‌ها در سه حوزه مورد تأکید مدیران ارشد که با «نیازمندی‌های فوری و ضروری» مشخص شده، در ادامه آمده است.

1

67% از مدیران ارشد معتقدند تکنولوژی و نوآوری می‌تواند به آن‌ها در یافتن و نگهداری استعدادها کمک کنند.

این پاسخ قاطع به هیچ وجه دور از انتظار نیست؛ چه 56% از مدیران ارشد اظهار داشتند که تعداد استعدادهای موجود در سازمان در موفقیت در نوآوری اهمیت بسیاری دارد و تنها 9% از آن‌ها از ترکیب کارکنان خود راضی هستند. افزون بر این مدیران ارشد همواره باید کارکنانی را برای جایگزینی با کارکنان قبلی خود و نیز برای گسترش اندازه سازمان خود استخدام کنند.

58% از مدیران ارشد می‌گویند تکنولوژی و نوآوری می‌تواند به آن‌ها در بهبود ارتباطات با مشتریان فعلی و آینده کمک کند.

بسیاری از افراد زمانی که عبارت بهبود ارتباطات با مشتریان را می‌شنوند، مدیریت ارتباط با مشتری – CRM را به خاطر می‌آورند. CRM برای خدمت‌رسانی و برخورد هوشمندانه‌تر با مشتری اهمیت زیادی دارد اما این تنها جزئی از آن چیزی است که شما برای داشتن ارتباطی عمیق با مشتری به آن نیاز دارید. ایجاد کردن ارتباطی یکپارچه با مشتری در کانال‌ها بسیار حیاتی است. مدیران ارشد معتقدند به‌کارگیری تکنولوژی در مدیریت ارتباط با مشتری می‌تواند مشتریانی وفادار ایجاد کند و اطلاعات مشتریان به عنوان مبنایی برای ارائه بهترین محصولات و خدمات قرار گیرد.

50% از مدیران ارشد اعتقاد دارند تکنولوژی و فناوری می‌تواند به آن‌ها در دست‌یابی سریع به هوشمندی در بازار کمک کند.

مدیران ارشد برای نوآوری مداوم تحت فشار هستند. نوآوری‌های نامنظم و بدون برنامه در بازار رقابتی امروز کافی نیست. مشتریان و سرمایه‌گذاران انتظار دارند نوآوری همواره وجود داشته باشد.  ترکیب تحلیل‌های مربوط به مشتریان با ابزارهایی چون شبکه‌های اجتماعی به خوبی می‌تواند شفافیت بازار را ارتقا دهد و برای سازمان‌ها به عنوان راهنمایی در تدوین راهبرد نوآوری ایجاد کند.

 این بررسی نشان می‌دهد که 60% از مدیران اطلاعات (CIO) به مدیران ارشد گزارش می‌دهند. پیش‌تر مدیران اطلاعات به مدیران مالی نیز گزارش می‌دادند که جایگزینی این روند نشان‌دهنده آن است که مدیران ارشد اهمیت IT را به عنوان یک توانمندساز راهبردی دریافته‌اند.

:Ref.

www.ceo.com

 ________________________________________________________________________________________________________________________________

 برای مشاهده و دریافت اطلاعات در مورد مدیریت ارتباط با مشتری نوماتک به لینک روبرو مراجعه فرمایید:

  http://www.nomatec.net/Products/CRM

Share Button

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *